Muránska-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Antoan 06. apríla 2021

Väčší úsek cesty vedľa Súkromnej školy v Devíne je dlhodobo v zlom technickom stave. Je plná výtlkov a mnohopočetného poškodenia asfaltovej plochy na úseku od zastávky MHD k Zlatému rohu po zákrutu Začínajúcej ul. Kremeľská.

06. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania