Cesta mládeže-zničený mostík

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Uzavretý
meno
Antoan 05. apríla 2021

Zničený mostík ponad priekopu v dôsledku pádu stromu.

05. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestské Lesy
07. máj 2021

Antoan

Mohlo by sa zatiaľ aspoň odstrániť spadnuté drevo a pozostatky mostíka.
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Pošleme našich pracovníkov upratať zvyšky po starom mostíku a celkovo upratať dané miesto po páde stromov.

Mostík na tomto mieste zatiaľ neplánujeme obnoviť, nakoľko je možné pomerne pohodlne prejsť po vrstevnici niekoľko metrov odtiaľ.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 3Q 2021

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
19. september 2021

Anonymný užívateľ

Cesta mládeže-Cesty a chodníky-iné

Zničený mostík pre peších
19. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

na základe odpovede Mestských lesov z dňa 6.7.2021 podnet uzatvárame.

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
19. september 2021

Anonymný užívateľ

Bolo východne aspoň odstrániť železné zvyšky mostu z lesa, ci mestské lesy považujú za vhodne, tam ten železný odpad nechať???
19. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

Váš komentár sme zaslali Mestským lesom.

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania