Janšákova-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Martin 05. apríla 2021

Presne miesto sa nachádza na vlakovej stanici Devinská Nová Ves v časti stanice kde sú odstavené nakladné vagóny presnejšie za vagonmi kde sú uložené vytiahnuté kolajnice.Nachadzajú sa tam čierné skládky a stretávaju sa tam drogovo závisly ludia ,je tam veľa plastových flašiek ,plechoviek a iného bordelu,odpadkov,stavebného odpadu a iného odpadu a aj použité prerezané flaše na bonga ,a flaše od sprayov ktoré fetujú(vid fotky)miesto nie je vôbec stražené,je to mimo dohľadu ale da sa tam dostať aj autom od časti Múrnic,vedie tam panelová cesta a ešte sa tam dá dostať od vlakovej stanice peší

Odporúčam naištalovat kamery a častejšie kontrolováť zelezničnou políciou dáne miesta

Prosim preoplasť zelezniciam slovenskej republiky a zelezničnej policii

05. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
05. apríl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na ŽSR.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
09. apríl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

tu je odpoveď zo ŽSR:

"Dobrý deň,

dňa 7.4.2021 zamestnanci Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) odstránili neporiadok z okolia železničnej stanice Devínska Nová Ves resp. manipulačného priestoru vedľa koľaje č. 39a, ktorý bol v podnete označený ako čierna skládka. Tento neporiadok nepochádza z činnosti ŽSR, ale prevažne z činnosti neprispôsobivých spoluobčanov.

Prikladáme fotodokumentáciu vyčisteného priestoru."

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
09. apríl 2021

Silvia Vilhanová

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
11. apríl 2021

Martin

bol som sa pozriet na miesto cinu ,prekvapili ma ako rychlo to odstranili,ale neodstranili vsetko co som nafotil,odstranili len skladky pri kolajniciach ale na zaciatku pri vstupe na pozemok zeleznic /popri panelovej ceste/ neodstranili sklaldky ,ostala tam skladka stvebneho odpadu a roztrusene mini skladky komunalneho odpadu
12. apríl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň, Martin.

Keď pôjdete najbližšie okolo, prosím, nafoťte, čo ešte nie je odpratané. Aby tu bola fotodokumentácia a ja na jej základe zmením stav podnetu + opätovne ho prepošlem ŽSR.

Ďakujem.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
12. apríl 2021

Martin

jasne,nafotim

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.