Vápenka-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Peterr 05. apríla 2021

Skládka odpadu pozostávajúca z cca. 200 ks pneumatík sa nachádza na trávnatej ploche na mieste označenom na priloženom obrázku medzi hlavnou cestou vedúcou z DNV a železničnou traťou (predpokladám, že sa nejedná o povolenú skládku).
V okolí sa nachádza množstvo ďalších väčších či menších skládok rôzneho zloženia, táto konkrétne by však mala byť pomerne jednoducho odstrániteľná, keďže sa jedná o jeden druh odpadu, pre ktorý existujú jasné spôsoby nakladania, a miesto je dobre prístupné po poľnej ceste.
A ak by sa aj nebodaj podarilo vypátrať pôvodcu odpadu, to by bolo úplne ideálne.
Ďakujem.

05. apríl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na samosprávu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania