Bielkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonym 06. apríla 2021

Dlhé roky odstavený vrak Škoda Favorit blokuje parkovacie miesto na ulici Bielkova.

06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
02. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola 19.05.2021 vylepená výzva na odstránenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected]
Ďakujeme
21. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo odstránené. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania