Pri Šajbách-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobrý deň, chcel by som poprosiť o vyzbieranie odpadkov popri chodníku v kríkoch medzi zastávkami MHD Pastierska a Pri Šajbách. Na celom úseku chodníka medzi Rendezom a Račou nie je ani jeden odpadkový kôš. Možno by bolo dobré osadiť kôš práve na mieste, kde je najviac odpadkov. Ďakujem

06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Odpad v tomto úseku vyzbierame v priebehu mesiaca apríl 2021.
Pokiaľ ide o umiestnenie odpadkového koša, tak s výnimkou úseku na prvej fotografií ide o súkromné pozemky.

V spolupráci so Strediskom čistoty preto prehodnotíme umiestnenie odpadkového koša na tomto mieste a budeme tu informovať o ďalšom postupe.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
22. apríl 2021

Martin

Pred pár dňami som si všimol čisté okolie a žasol som koľko odpadu sa vyzbieralo asi 4 vrecia a nejaký matrac. Veľká vďaka za poctivú prácu a čisté okolie. Ak pribudne aj kôš bude to plus. Podnet vyriešený
24. máj 2021

Martin

Pribudol aj kôš. Ďakujem a verím, že tu konečne bude čistejšie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania