Tomanova-zeleň a životné prostredie-invazívna rastilina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Roman Matus 06. apríla 2021

Dobry den.
Ziadam Vas o odstranenie popinavej zelene zo stlpu verejneho osvetlenia na Ul. Za humnami 47, Na ulici je uz aj tak malo svetla a tato rastlina brani osvetleniu preto Vas tymto ziadam o ocistenie stlpa od popinavej rasliny.
Za rychle vybavenie problemu vopred dakujem.
Matus

07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rastlina, ktorá obrastá stĺp verejného osvetlenia, brečtan popínavý /Hedera helix/, nie je inváznou rastlinou, len rastie na nevhodnom mieste.

Mestská časť Bratislava-Vajnory požiada o spoluprácu Západoslovenskú energetiku, a.s. na zabezpečenie orezania predmetnej popínavej rastliny.

S pozdravom

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č.t. 02/21295222
hrckova@vajnory.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania