Nefungujúci výťah na železničnej stanici Petržalka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Peter Oravec 05. augusta 2014

Výťah pri železničnej stanici Petržalka na strane Panónskej cesty nefunguje.

05. august 2014

Petra

a je spinavy a smrdi :-(
02. september 2014

Peter Oravec

Výťah už zase funguje. Ďakujem.
14. október 2014

feri

A zase uz nechodi,,,,2tyzden.....
16. október 2014

Peter Oravec

Tak tak, nefunguje. Fotené 11.10.2014.
16. október 2014

Denisa

..nefunkčny...špinavy...pod uroven hlavneho mesta SR...
14. november 2014

Simona

Vážne nechutne aky je špinavý a smradlavy!!!!!!!!!
28. november 2014

Peter Oravec

Už zase ide. Uvidíme dokedy. Ďakujem.
13. september 2015

Erik Schweighofer

Nefunkcny vytah

Dobry den,

preco nefunguje vytah na stanicu z Panonskej cesty? Pre vozickarov a kociky neriesitelny problem!

Schweighofer
16. september 2015

Richard Baláž

Nefunkčný výťah k podchodu ŽST Petržalka od Panónskej cesty

Výťah do podchodu k ŽST Petržalka (od Panónskej cesty) už viac ako mesiac nefunguje - s oznamom, že na poruche sa (už mesiac?!) pracuje.
09. október 2015

Martin

Nefunkčný výťah

Výťah do podchodu železničnej stanice na Panónskej je už druhý mesiac nefunkčný. Do kedy to tak bude?
31. január 2016

Martin

29.01.2016/13:45 h.: výťah funguje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania