Automobil bez ŠPZ mesiace zaberajúci miesto na Štefana Králika

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Matej 05. augusta 2014

Tento automobil uz niekolko mesiacov zabera parkovacie miesto na ulici Stefana Kralika. Kedze nema SPZ, jedna sa o vrak, ktory by mal byt odtiahnuty.

05. august 2014

Mato

Vrak alebo nie dokedy ma EK a TK nalepky su na skle a podla cisla nalepky sa da zistit aj ŠPZ
06. august 2014

Matej

Nemám dôvod zisťovať ŠPZ, na to sú kompetentní. Je pravda že nálepky o EK a TK sú na skle a už sú niekoľko mesiacov neplatné.
07. august 2014

majo

asi mu blokuje vyjazd to seicento pred nim, z ktoreho by tiez mohol byt pekny vrak :)
15. august 2014

Adam

pre majo: podla mna mu skuor blokuje vyjazd ten cierny mercedes (BA221SS), co tak vzdy fajnovo parkuje 0,5 m od obrubnika - asi ho nafotim a uploadnem na stranku parkujem ako deb*l

ale teraz k tomuto vraku so Zilinskou ECV, ktoru mu pravdepodobne odcudzili: uz tam boli cca 1,5 mesiaca dozadu aj mestski policajti, odfotili si ho, okontrolovali podla cisla VIN (za celnym sklom) a odvtedy nic. inde na tom istom sidlisku na inom aute vycapil aj oznam majitelovi, ktory uz zmyl dazd a auto tam stoji uz 5. rok. takze asi rovnaky osud caka aj tento vrak.
20. august 2014

Odpoveď samosprávy

Na aute bola mestskou políciou umiestnená výzva na odstránenie vozidla. V prípade, ak sa majiteľ neozve, bude auto po uplynutí lehoty odstránené na vrakovisko.

OVDŽP, MÚ DNV
08. september 2014

Adam

4.9.2014 bolo auto odtiahnute. uz tam nie je!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania