Cyprichova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý

Preplnené smetiaky na Cyprichovej

08. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Presúvame ho na Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy ako správcu predmetnej komunikácie a sprostredkovane na spoločnosť OLO, ktorá je zodpovedná za vyprázdňovanie nádob.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
08. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. apríl 2021

Tim

Fujha, taky "krajsi" Lunik IX. Pekna vizitka obyvatelov okolo. Taky balkansky styl, zbavit sa svojho odpadu pohodenim na verejne priestranstvo.
09. apríl 2021

Michal K.

na nadobach je nalepka, komu patria. ak nestacia, musi si objednat a zaplatit viac nadob alebo castejsie vyvazanie.
12. apríl 2021

Natka

Podla poctu bytov ,preverit pocet osob a zvysit pocet odvozov. riesenie
12. apríl 2021

Michal K.

a vybudovanie uzatvaratelneho kontajneroveho stojiska
12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. apríl 2021

Svetozár Styk

Po týždni sa situácia opakuje - to miesto je úplne nedôstojné tejto lokalite :(
13. apríl 2021

Michal K.

neporiadok je zodpovednost spravcu bytoveho domu a vlastnikov bytov. mestska cast by ich mala dorazne upozornit, pripadne udelit pokutu.
17. jún 2021

Martin Uváček

Smetiaky sa konečne presunuli z chodníka na iné miesto.
17. júl 2021

Martin Uváček

Momentálne by som problém zo smetiakmi označil za vyriešený. Žiadne preplnenie posledné týždne nepozorujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania