Pod strážami-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Martin 09. apríla 2021

Na ulici Pod strážami je poškodený kanalizačný poklop.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania