Viedenská cesta - stará časť - vyschnutá trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Pred rokom tu mesto vysadilo kvetinky so značnym mediálnym humbukom okolo. Po roku tam nerastie už ani tráva, čiže v konečnom dôsledku o mnoho horšie ako bolo. Mega prúser takéto uvažovanie a hlúposť. PS: je to po celom nábreží takto.

12. apríl 2021

Miro X.

Celé zle ☹️
14. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. apríl 2021

Michal

Stalo to kopec penazi. A od jesene az doteraz je tam namiesto travy blato.
15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na Tyršovom nábreží bol minulý rok letničkový záhon (to znamená jednoročný). Tento rok bude záhon iba v časti od Aucafe k Pomníku Daniela Tupého, letničky sa sadia až po dopestovaní a vyrastení (máj). V časti Nový most - Aucafe bude v najbližšej dobe vyrovnaný terén a bude vykonaný výsev trávnika.

S pozdravom
Kedy? do konca mája 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania