Dlhodobo nevysypané smetné koše

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Veronika Matisova, 07. augusta 2014

Na Tyršovom nábreží sú dlhodobo nevysypané smetné koše

14. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedené kontajnery nepatria hlavnému mestu.

Mgr. Marek Papajčík
Oddelenie marketingu a vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.