Pri mlyne-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter 13. apríla 2021

Dňa 30.3.2021 sa začala realizovať rozkopavka na ulici Pri mlyne.
Chodník, na ktorom sa od 30.3. realizovali výkopové práce je zaasfaltovany, avšak stavebny odpad z neho sa stále nachádza na predmetnej ulici - križovatka ulíc Pri mlyne, Za humnami, Tomanova.
Odpad je umiestneny v blízkosti rodinných domov a ich oplotenia tak, že v prípade odstraňovania technikou je možné, že príde k poškodeniu oplotenia.
Zároveň blato, ktoré vidíte na fotke, znehodnocuje súkromny pozemok rodinného domu a taktiež znecistuje vozovku súbežnú s ulicou Pri mlyne.
Žiadame o odstránenie stavebného odpadu, ktorý znehodnocuje kvalitu bývania obyvateľov dotknutych nehnuteľnosti a znecistuje súkromné pozemky.

13. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravných povolení

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zodpovedný subjekt vykonal nápravu, stavebný materiál bol z miestnej komunikácie odstránený.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom
Kedy? 22.4.2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.