Cesta mládeže-údržba odtokového žľabu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Ján 14. apríla 2021

Odtokový žľab vedľa cesty je zasypaný a zarastený burinou. Pri nedávnom čistení okraju cesty mechanizmom rotačnou kefou ešte viac z okraju cesty bola zemina a tráva zhrnutá do žľabu. ˇUplne zbytočne vynaložené úsilie a finančné prostriedky. Aj tak polovica hliny zostala na ceste. Len aby sa vykázala činnosť. A to bolo takto očistené po oboch stranách cesty od konečnej autobusu od kúpaliska až po Hrubý vrch.

13. apríl 2021

Ján

Na prvom obrázku je vidieť ako to bolo neočistené iba trochu z vrchu postrašené. Takto je to všade po oboch stranách.
07. máj 2021

Ján

Prosím preposlať samospráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania