Primoravská-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

priechod nepouzitelny kvoli poskodenej dlazbe a neodtekajucej vode, prosim poslat na magistrat

13. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
13. apríl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

podnet bol preposlaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
15. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Dispečing

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
23. august 2021

Obyvatelka DNV

Prosim magistrat o update. Zatial ani naznak aktivity.
26. august 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

magistrátu bola poslaná žiadosť o vyjadrenie sa k aktuálnemu stavu riešenia tohto podnetu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania