Brečtanová-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

20. apríl 2021

Stefan Markus

Dnes 20.4. pri prehánke opätovne preteká, smer koryta sa zmenil a vylieva sa na jediný prístupový chodník na Kolibu popri základnej škole...
30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za aktualizáciu podnetu. Podnet bol urgovaný na oddelení dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
18. máj 2021

Martin Uváček

Podnet zatiaľ neriešený. Voda neodteká ani pri peknom počasí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania