Trnavské mýto-neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
kristina 14. apríla 2021

Dobrý deň,
na Trnavskom mýte zo strany Istropolisu sa nachádza množstvo skla.
Väčšina skla je tam vďaka neprisôsobivým občanom.
Hňeď kúsok stoja aj bicykle.
Mnoho cyklistov tade prechádza.
Bolo by možné sklo vyzametať a čistiť Trnavské mýto častejšie.
Ďakujem

29. apríl 2021

Alena

Neviem kto rozhoduje o tomto v OPS, ale vyhlásiť po pár dňoch od uverejnenia podnet za neriešený...? Keď v podstate stačí miesto len UPRATAŤ.
30. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

status podnetu sa na neriešený zmení vo všetkých prípadoch, keď samospráva alebo iná zodpovedná inštitúcia nezareaguje do 14 dní od zaslania výzvy. V takýchto prípadoch podnety opätovne preposielame zodpovedným inštitúciám s upozornením na neriešený podnet.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.
Dnes im bola zaslaná nová aktualizácia podnetu.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania