Hrušovská-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Andrej 15. apríla 2021

Dobrý deň, chcel by som nahlásiť nebezpečný prechod, ktorý sa už dlho nerieši. Chcel by som vás požiadať o riešenie dopravnej situácie pri prechode na ulici Gagarinová (pri zastávke Ríbezľová). Nachádza sa tu komplikovaný prechod, v terajšej dobe slabo osvetlený. Kedže je ten prechod slabo osvetelný a priemerná rýchlosť v danej časti presahuje 50 km/h, sa stáva nemožným cez prechod (štvorprúdovka) bezpečne prejsť. Tento prechod spája Vrakuňa a Prievoz, takže prechod je využívaný. Navrhoval by som zlepšiť osvetlenie v tejto oblasti a prechod vybaviť v dostatočnej vzdialenosti zvislou dopravnou značkou, ktorá svetelným upozornením upozorní vodiča o prípotomnosti chodca pri prechode.

15. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky a oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. apríl 2021

Tomáš

+častejšie meranie rýchlosti...človek ide 50 a na úseku ho predbehne 50 áut
19. apríl 2021

Marek

S tym meranim sa da jedine suhlasit. Tam by mohli stat kazdy den, zarobili by miliony :)
22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o problémovom priechode vieme a riešenie poskytneme po očakávanom poklese dopravy po spustení R7 do prevádzky.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. január 2022

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

pri tomto podnete bola odhalená duplicita a daný problém je riešený aj pod nasledovným podnetom:

https://www.odkazprestarostu.sk/68664

Na základe toho bol status tohto podnetu zmenený na uzavretý a touto cestou Vás prosíme o smerovanie ďalšej komunikácie ohľadom daného problému na vyššie uvedenú adresu.

Ďakujeme za pochopenie.

Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Diskusia k tomuto podnetu bola uzatvorená.

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.