Čachtická-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Maria 16. apríla 2021

Dobry den,

rada by som oznamila, ze po dlhorocne znicenych tujkach, ktore boli konecne po rokoch odstranene zostala hola plocha bez akejkolvek nahrady. Toto je absolutna dopravna tepna pre chodcov. Dali by sa tam vysadit nejake vhodne stromy, ktore by robili aj tien pocas leta? Vsade samy beton, najblizsi strom je az od Demanovskej smerom na Stolarsku.

Dakujem

16. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. apríl 2021

Martin Uváček

Tuje už prosím nie. Po celej Bratislave ich napadla choroba a postupne vysychajú.
16. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Na ploche preverujeme stav inžinierskych sietí v prípade ideálneho stavu sa v danej lokalite vysadia stromy, v opačnom prípade plytko koreniace kríky alebo kvitnúce trvalky.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. apríl 2021

Maria

Ďakujeme, tešíme sa 💚

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania