Pri starom letisku-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobry den, na cyklotrase smer Vajnory trcia zo stlpu rozne kable je to dost nebepzecne a nie velmi viditelne, prosim o odstranenie

16. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2021

Branislav Nopp

A povedal by som, že aj povrch samotnej cyklotrasy neudržiavaný...
20. apríl 2021

Rendezak

ano mate pravdu na niektorych miestach je hruba vrstva nanosu strku a blata aj to by bolo vhodne keby sa ocistilo, dakujem
21. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ide o nepovolené komunikačné káble. Momentálne čakáme na schválené navýšenie počtu zamestnancov na oddelení komunálneho podniku. Máme už pripravený zoznam úloh, ktorými sa po nástupe v súvislosti s verejným osvetlením budú zaoberať. Tento podnet je už súčasťou zoznamu.

S pozdravom
Kedy? do konca júna 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. júl 2021

Rendezak

kable trcia dodnes ....
20. júl 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Rendezak,
komentár bol preposlaný magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
administrátor pre Vajnory
10. august 2021

Rendezak

dodnes ziadna naprava cyklotrasa je zanesena pieakom v celej dlzke a kable stale trcia 😢

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania