Alstrova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Pred domom Alstrova 199 je dlhodobo opustený Peugeot 406 zelenkavej farby. Pneumatiky má vyfučané, pod vozidlom je vrstva machu, stojí tu odstavené najmenej dva roky. Tk a Ek mu prepadli koncom roka 2019. Podľa katastra pozemok pod vozidlom patrí mestu, čiže by nemal byť problém tento vrak dať odstrániť.

19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Vozidlo sme už zaradili do systému riešenia kvôli staršiemu podnetu zadanému nášmu oddeleniu.

V prípade úspešného uplynutia zákonných lehôt bude vozidlo odstránené v priebehu júna 2021.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania