Dudvážska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Dlhodobo odstavený automobil

19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za podnet, referát dopravy a miestnych komunikácií vykoná obhliadku vozidla a v prípade neplatnej EK a TK bude odstúpené na príslušný orgán - Okresný úrad Bratislava, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
S pozdravom

ref. dopravy a MK
18. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet bol odstúpený na Okresný úrad Bratislava, odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií na priame vybavenie.

S pozdravom

ref. dopravy a MK
18. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania