Kalištná-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený

Prosím o opravu chodníka keďže je tam jedna diera za druhou. Prosím o použitie nového asfaltu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania