Dudova - upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Takto znečistené máme všetky cesty v okolí. Dažďová voda nemá kam odtekať. Bolo by možné cesty z času na čas prečistiť?

19. apríl 2021

Michal Hajduk

Skôr čiastočne(polovične) zapchatý odtok ako upchatá kanalizácia.Ak by bola upchatá...tak by sa tam voda ani nedostala...
04. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Kolegovia z referátu technických činností dnes požiadali o výmenu poškodeného poklopu dažďovej kanalizácie na Dudovej ulici pracovníkov referátu správy verejných priestranstiev. Po zrealizovaní opravy Vás budeme informovať.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.