Nové označníky na Dúbravsko-karloveskej radiále

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Ondrej I 17. apríla 2021

Napriek predpísanému jednotnému vzoru označníkov pre celú Bratislavskú župu, označníky v novšom prevedení, ktoré zatiaľ DPB osadil, nevyzerajú podľa schváleného vzoru (https://www.bid.sk/download/B20200124T000000029.pdf). Viď napr. názov zastávky nie vertikálne v strede, ale od ľavého okraja; alebo číslo zóny nie vertikálne v strede, ale raz vpravo, inokedy vľavo. Takéto rozdielnosti sú na nových označníkoch po celom meste. Prečo stále toľká nejednota?

17. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2021

Ondrej I

Názov by vlastne mal byť na samostatnom pozdĺžnom dieli označníka (ako je to vo vzore).
19. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
04. júl 2021

Ondrej I

Aké je vyjadrenie Dopravného podniku?
29. júl 2021

Ondrej I

Administrátor, pripomeňte, prosím, podnet DPB. Vďaka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania