Zaburinený kruhový objazd

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. augusta 2011

Stred kruhového objazdu pri Vojenskej nemocnici, pôvodne vysadený peknými žltými a červenými rastlinkami, je úplne zaburinený.

09. august 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Kruhový objazd pri Vojenskej nemocnici je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, preto sa, prosím, s Vaším podnetom obráťte na magistrát.

S pozdravom,

Tomáš HALÁN
hovorca

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto

Podnet bol odoslaný Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy.
22. august 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Kruhový objazd pri Vojenskej nemocnici je pravidelne udržiavaný, dňa 18.8. 2011 bola vykonaná kontrola za účasti zainteresovaných. Na mieste bolo zistené, že kruhový objazd bol vyčistený a vypletý.

Ing. Anna Galčíková
11. september 2011

K

Vysoká burina zlikvidovaná, menšej je tam neúrekom. Miestami nie je možné rozlíšiť kvetinky od buriny.
06. august 2012

K

Situácia po roku - burina zvíťazila nad rastlinkami, stred kruhového objazdu je úplne zničený, bez rastllniek. Nestačí vysadiť, treba sa aj pravidelne a správne starať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania