Latorická-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení

Dobrý deň, Ihrisko na Latorickej potrebuje nutné údržbu nakoľko sa všade nachádza obrovské mnostvo špakov a je potrebné ho kompletne cele vyčistiť. Všade sa nachádza zároveň aj obrovské mnostvo veľkých kameňov ktoré sú nebezpečne pohodene po celom ihrisku. Ďalším problémom sú stromy a kriky a konare ktoré zasahujú do chodníkov bolo by potrebné ich upraviť to platí pre cele ihrisko. Ďakujem Daniel

20. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok na detskom ihrisku a orez kríkov a konárov na Latorickej ulici po osobnej obhliadke zabezpečia VPP pracovníci miestneho úradu v priebehu najbližších dní. Ďakujeme za upozornenie a prajeme pekný deň.

S pozdravom

ref. dopravy a MK

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania