Špitálska-graffiti na kvetináčoch

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Martin 19. apríla 2021

Na Kamennom námestí sú počmárané kvetináče.

19. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
21. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

graffiti boli odstránené. Ďakujeme za nahlásenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. jún 2021

Martin

Kvetináč je opäť počmáraný.
13. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za informáciu, podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania