Vytŕčajúci kov na ihrisku vo dvore J. Stanislava - Ľ. Fullu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Pri hojdačke je vyčnievajúci kov po predchádzajúcej starej konštrukcii.

20. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dakujeme za upozornenie, budeme to riesit.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
16. jún 2021

Lili Patka

vyriešené - osadená guma

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania