Keltská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zlomeny kus stromu nad chodnikom

19. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Rusovce
19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podľa fotky nevieme identifikovať presnú lokalitu kde sa daný strom nachádza. Poštite nám prosím presné súradnice, alebo nám zavolajte na MÚ 02/68207016.

S pozdravom

Zuzana Červenáková

MČ Bratislava-Rusovce
19. apríl 2021

Monika

Je to na konci Minesskej ulice, ako konci vysadba ovocneho sadu a zacina vchod do parku https://maps.app.goo.gl/3fzgC1VxyLT4nG517
20. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Konár bol odstránený. Ďakujeme za podnet.

MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.