Baničova-vodorovná značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Eliška Kukučková 18. apríla 2021

Je potrebné obnoviť vodorovné značenie na ulici Na doline, kde končí chodník popri parku. Je tam bezbariérový prístup pre kočíky, vozíky a chodcov, žiaľ pravidelne tam parkujú autá.

19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
23. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Po vyhľadaní starej dokumentácie musíme priznať, že pri poslednom obnovovaní vodorovného dopravného značenia sa tento vyšrafovaný priestor zabudol obnoviť.
Obnova tohto vodorovného dopravného značenia bude zahrnutá dodávateľovi do najbližšej objednávky.

S pozdravom,

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava

 +421-2-2129 5226
 juleny-tomanova@vajnory.sk
www.vajnory.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.