Preplnený kôš na Beniakovej 34

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Kos na psie exkrementy plny a odpad sa zacina hromadit okolo.

20. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet odstupujeme nasmu podniku VPS na vybavenie.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
21. apríl 2021

Milan

Uz je to ciste

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania