Kamilková-znečisťovanie-vody

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Martin Slivka 19. apríla 2021

Dobrý deň,
chcel by som nahlasit neporiadok (dvere +zarubne) vyhodene vedla potoka. Uz druhy rok cistim tento potok, osadil som tam aj tri tabule so zakazom sypania smeti, ajtak to tam niekto vyhodil.
Dotycny si nechal meno na tych dverach ,,Ing.J.Krchnár" Bol by som rad, keby si to na svoje naklady dal odstranit.
Dakujem s pozdravom
M.Slivka

19. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet sa nachádza v katastri Mestskej časti Bratislava - Vajnory, ktorej podnet posúvame na doriešenie.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
19. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Vajnory
21. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

požiadali sme o preverenie Vášho podnetu Mestskú políciu Bratislava.

S pozdravom

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č.t. 02/21295222
hrckova@vajnory.sk
24. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia Bratislava Váš podnet preverovala. Hliadka žiaden odpad (dvere ani zárubne) na mieste nezistila.

Na základe uvedeného Vás žiadame o uvedenie bližšej identifikácie miesta uloženého odpadu napr. parcelné číslo pozemku, katastrálne územie, GPS súradnice.

S pozdravom

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č.t. 02/21295222
hrckova@vajnory.sk
24. jún 2021

Martin Slivka

Dobrý deň,
označenie ,,špendlíkom" ukázalo pravdepodobne ulicu Kamilkovú, čo je inde.
Na mape som vám to teraz označil červenou šípkou. Okolie je tam už zarastené. Zárubne som vytiahol a niekto ich zobral, ale dvere tam stále ležia.
Všetko dobre s pozdravom
Martin Slivka
06. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 29.6.2021 bolo pracovníkmi mestskej časti na Vami označenom mieste zistené, že sa tam žiaden odpad nenachádza ani dvere alebo zárubne, ani v blízkom okolí.

S pozdravom

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
č.t. 02/21295222
hrckova@vajnory.sk
06. júl 2021

Martin Slivka

Dobry den,
na zaciatku podnetu som dolozil fotku, ze sa nachadzaju pri vytekovej rure z pod cesty (nad potokom).
Samozrejme od aprila ako som pisal, to tam zarastlo
uz malinami.
Dal som si dnes tu namahu a vybehol som to tam pofotit, kde sa konretne nachadzaju. Myslim si, ze ked sa to este na jar neriesilo, tak nech sa s tym pocka az na jesen (kvoli pristupu).
Dakujem, s pozdravom
Martin Slivka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.