Tehelňa-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený

Odpad vsade, dokonca na brehu su je aj nejaka bandaska. Pneumatiky, stavebny odpad, asfalt, komunalny odpad. Treba to prejst od zeleznice okolo celeho jazera, hore kopcom smerom k halam aj smerom na Koloniu, lebo je to aj schovane v krikoch a zjavne uz dlho lebo to uz prerasta.

20. apríl 2021

Obyvatelka DNV

Tehelňa, DNV
22. apríl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
26. apríl 2021

Martin

ste ma predbehli,presnejsie info okolo celej vodnej plochy pri brehoch rozny odpad,a za smerom k vw..je hodne stavebneho odpadu,a necchem ani vediet co je vo vode
07. máj 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
10. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Devínska Nová Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania