Krajná-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Roman 21. apríla 2021

Prosím Vás o opravu a spevnenie provizórneho chodníka na začiatku Krajnej ulice pri Tatrabanke v úseku podľa priloženej fotky. Otáčajúce sa autá ho posunuli a poškodili. S kočíkom, či s dieťaťom vedľa mňa sa naňho nevmestím. Hrozia kolízne situácie a zranenia. Ďakujem veľmi pekne

22. apríl 2021

Roman Mihalik

Minimálna šírka chodníka v zmysle platnej STN je 1.5m. Ako by sa tam vyhli dva kočíky, či vozíčkar?
26. apríl 2021

Marian

Predchádzať poškodeniu chodníka je možné jasnými dopravnými značkami, ktoré zakážu vozidlám otočenie, nakoľko značku križovatka a zákaz státia zákazníci TatraBanky ignorujú, či už parkovaním alebo otáčaním sa v križovatke.
Mestská polícia toto miesto ignoruje aj keď sa porušujú predpisy dennodenne stačí prísť medzi 11:30-12:30 pripadne 14:30-16:00. Vodičov ktorý tam chodia pravidelne už upozornili ale ignorujú aj tieto upozornenia.

Následne na týchto vodičov doplácame opravami provizórnych chodníkov my obyvatelia.
27. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. apríl 2021

Roman

Ďakujem pekne za bleskové vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania