Československých parašutistov-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Erik 21. apríla 2021

Dobrý deň,
ako obyvateľ Nového Mesta vás žiadam o odstránenie tohto vraku, ktorý stojí na parkovacom mieste priamo pred vchodom na Čsl. Parašutistov 27. Tento vrak blokuje miesto ľuďom, ktorí denne musia parkovať ďalej od svojho vchodu. Blokuje takto hlavne miesto rodinám s malými deťmi alebo starším ľudom, ktorí by toto miesto ocenili viac. Toto auto blokuje toto parkovacie státie už vyše roka. Za celý rok sa nepohlo ani o 1 mm. Ak ho nemôžete odtiahnuť tak prosím informujte aspoň majiteľa podľa VIN nech si auto odparkuje. Keď tam už niekoho pošlete, tak kúsok ďalej pred Čsl. Parašutistov 29 stojí ďalší vrak (renault), ktorý už mal kedysi aj oznam aby si auto dal preč a doteraz tam auto stojí. Toto auto tam je ešte dlhšie ako vyššie spomínane vozidlo.
Ďakujem za všetkých Novomešťanov.

06. máj 2021

Erik

Čo treba spraviť aby ste riešili tieto vraky? Treba mu vyfučať gumy? rozbiť okno? presunúť ho do cesty ? na zeleň? vtedy to už bude podnet na riešenie a bude vyriešený?
11. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol po prijatí ihneď zaslaný na oddelenie verejného poriadku.
Dnes bol urgovaný.

Kancelária starostu
12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bude dnes na MV vyvesená výzva.

Kancelária starostu
12. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Zverejňujeme odpoveď z oddelenia verejného poriadku:

Výzva bola odstránená z MV. Na vysvetlenie vozidlo má EVČ za sklom a vzadu na vozidle TT 446 EX, vozidlo malo platnú TK a EK do 04/2021, nakoľko je núdzový stav tak sa predlžuje platnosť TK a EK automaticky o 3 mesiace, preto nie je dôvod na postup podľa zákona o odpadoch. Vozidlo parkuje v zóne kde nie je ohraničená lehota parkovania po akú dobu môže parkovať na jednom mieste.

Kancelária starostu
08. september 2021

Erik

Československých parašutistov-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Prosim o vyriesenie problemu s autom na Čsl. Parašutistov 27. Toto auto s jednou TT znackou stoji dlhodobo na jednom mieste uz viac ako 1,5 roka. Tento rok 04/21 mu skoncila EK a TK. vďaka covidu ziskal dalsie 3 mesiace, ktore uz vyprsalo… Ziadame urychlene riesenie, kedze uz pred 3 mesiacmi bol raz nahlaseny. Dakujem za vsetkych starych ludi a ludi s detmi, ktori teraz parkuju vdaka tomuto ignorantovi dalej od svojho bydliska.
08. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne otvorený a preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania