Hubeného-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Alexandra Horváthová 22. apríla 2021

Dlhodobo odstavené vozidlo pri základnej škole na ulici Hubeného, zbytočne zaberá parkovacie miesto pre iných ľudí.
Neplatná TK a EK.

22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Podnet posúvame na správcu predmetnej komunikácie, ktorým je Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
22. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie životného prostredia
Kedy? 3 mesiace

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. jún 2021

Martin Uváček

Pri tohtotýždňovom maľovaní značenia vozidlo niekam odtiahli. Už sa tam nenachádza.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania