Rozálska-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Odstránenie alebo nahradenie všetkých košov (po celom Lamači, nielen tu pri Rozálke) s otvoreným vrchom, z ktorých ľahko vylietava odpad typu obaly za jednotné odpadkové koše s krytom. Ďakujem

27. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Koše sa budú postupne vymieňať. V prvej etape plánujeme zakúpiť 30 kusov betónových košov - také, aké sú na Malokarpatskom námestí. Zároveň naša mestská časť zakúpi aj 20 kusov košov na psie exkrementy, ktoré nahradia tie poškodené.
V súčasnosti čakáme na cenovú ponuku.
Kto? Oddelenie dopravy, správy majetku, grantových schém a životného prostredia
Kedy? Druhý polrok 2021

Marína Gorgheto
Referát komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.