Studenohorská-rozbitý odtokový žlab

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

rozbitý odtokový žlab na chodníku pri prechode pre chodcov z ktorého sa uvoľňuje mriežka a zakopávajú o ňu ľudia

26. apríl 2021

Stanka Polkova

Vďaka za nahlásenie, tiež sme zakopli :) Len upresním, je to pri prechode od škôlky Heyrovského smerom do školy.
26. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento problém evidujeme.
Rovnaký žľab sa nachádza aj na Rácovej ulici. Nakoľko je na opravu potrebná externá firma, radi by sme oba zľaby vyriešili naraz. V súčasnosti čakáme už len na dokončenie plynárskych prác na Rácovej ulici a závada bude promptne odstránená.
Kto? Oddelenie dopravy, správy majetku, grantových schém a životného prostredia
Kedy? máj - jún 2021

Marína Gorgheto
Referát komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.