Karadžičova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. apríla 2021

Znaecisteny, zablateny chodnik, ktory je zuzeny odpadom.

27. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Komunálny podnik. O postupe riešenia Vás budeme informovať.

S pozdravom,
Kto? Dispečing oddelenia správy komunikácií
Kedy? 1 týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný chodník bol "oškrabaný" do plnej šírky v noci dňa 30.04.2021. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania