Studenohorská-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

voľnočasový areál pri ZŠ: 1. chýbajú 2 basketbalove koše - je tam iba konštrukcia bez samotnyvh košov. 2. ochranná sieť na ihrisku pre loptové športy je na mnohych miestach dotrhaná. je stále funkčná avšak je potrebné ju popripevňovať....

28. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
V týchto dňoch vystavujeme objednávku na zakúpenie basketbalových košov, malých futbalových bránok a ďalších prvkov.
Čo sa týka sieťky – situáciu potrebujeme konzultovať s revíznym technikom, či tam môže byť pevné pletivo. Sieťka tohto typu žiaľ bude stále v tomto stave – rozrezaná, dotrhaná. Robia to deti, mnohokrát nemajú problém cez diery preliezať aj rodičia, hoci bránka je hneď vedľa.
Kto? Oddelenie dopravy, správy majetku, grantových schém a životného prostredia
Kedy? Druhý polrok 2021

Marína Gorgheto
Referát komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania