Mickiewiczova-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Lubos 30. apríla 2021

Na ulici Mickiewiczova na nepárnej strane čísel od Alžbetky po Wallenrod sú na stĺpoch prichytené technológie kovovými páskami. Nakoľko je chodník veľmi úzky, ľudia obchádzajú stĺpy z oboch strán, pritom o konce týchto pások si roztrhlo bundu,alebo porezalo ruku už veľa ľudí. Je potrebné to doriešiť nejakým gumeným ukončením, alebo riadnym zastrihnutím týchto koncov. Je to nebezpečné.

30. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stĺpy boli na celej ulici prekontrolované a ostré konce boli orezané. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania