Bagarova-kabel

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Roman 29. apríla 2021

Pri vymene poulicnych lamp na Bagarovej 2 az 8, bol zveseny stary kabel z lamp a preveseny po stromoch. Kabel sa nevratil na povodne miesto a je teraz do nizko, tak ze brani OLO pristup ku kontajneru. Ziadam stary kabel odstranil alebo vratil na povodne miesto pokial je kabel este funkcny

Dakujem
Roman

30. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Verejné osvetlenie prevádzkuje Siemens, podnet im preposielame.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
30. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
10. máj 2021

Martin CHUDY

takže siemensu je to pridelené a ako to siemens už 2 týždne rieši?
14. máj 2021

Roman

Uz sa to samo vyriesilo, kabel spadol na zem a niekto to odpratal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania