Podlesná-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Výtlky na oboch stranách chodníka na križovatke Bakošova x Posledná. Veľmi zle sa tu chodí s kočíkom a pod.

07. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
07. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, o tejto situácii je naša mestská časť informovaná. V súčasnosti prebieha výber externej firmy, ktorá by výtlky odstránila.
Kto? Oddelenie dopravy, správy majetku, grantových schém a životného prostredia

Marína Gorgheto
Referát komunikácie
21. jún 2021

kLamač

ZÁKON o verejnom obstarávaní
https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2015/343/20210506

Jedná sa o tzv. PODLIMITNÚ ZÁKAZKU (suma
21. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

niektoré príspevky boli upravené alebo vymazané, nakoľko porušovali pravidlá diskusie na portáli Odkaz pre starostu.

S pozdravom

Tím portálu Odkaz pre starostu
21. jún 2021

kLamač

CENZÚRA = základný pilier ľudovej DMOKRACIE ;-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania