Májová - dlažba na chodníku je zarastená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

dlazba na chodniku je zarastena a na viacerich miestach poskodena

18. september 2021

Lukáš

bez zmeny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania