Radlinského-potrebná údržba kanalizácie

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Na električkovej trati medzi Blumentálom a Legionárskou som narátal najmenej 3 dvojice poškodených a upchatých traťovych vpustov. Sú v takomto stave už niekoľko rokov a vôbec neodtekajú. Potrebné ich všetky vyčistiť a opraviť.

03. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
04. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
18. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
07. júl 2021

Martin Uváček

Dodnes neriešené.
07. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
14. september 2021

Martin Uváček

4 mesiace sa s týmto podnetom nič nedeje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania