Latorická-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Dobrý deň, Poprosím dať to do poriadku. Ďakujem.

06. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Kontajner je zabezpečený proti vstupu.

S pozdravom

odd. ŽP,OaCH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania