Pri Šajbách-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Dobry den, prosim bolo by možné odviesť menšiu kôpku odpadkov, elektro, polystyreny...spoza kontajneroveho stojiska Pri Šajbách 26a,b,c? ďakujem

03. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Odpad sme z miesta odstránili.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania