Dvořákovo nábrežie-cyklotrasa-neoznačená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Michal K. 03. mája 2021

Prosim o oddelenie chodcov a cyklistov na Dvorakovom nabrezi vodorovnym dopravnym znacenim. Nabrezie je rozdelene stromoradim na dve paralelne casti, takze cyklisti mozu pohodlne jazdit po jednej a chodci chodit po druhej, blizsie k rieke. Nebudu si tak navzajom prekazat ani sa ohrozovat.

05. máj 2021

Roman Mihalik

A čo od River parku po Šafko? Tam stromoradie nie je. Inak mestské zastupiteľstvo uložilo ešte Nesrovnalovi úlohu vybudovať segregovanú cyklocestu od Šafka až po most Lafranconi, avšak túto úlohu stále odkladá aj súčasné vedenie a nie je ani čiastkové riešenie aspoň od Lafranconi po River park.
03. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania